Radovi na sakralnim objektima

PLANIRANI RADOVI:

Kapela sv. Ane – Kapela sv. Ane do požara 2012. koji je nastao od udara groma je posjedovala dva zvona koja su u istom stradala. Nakon obnove tornja kapele, kupljeno je jedno zvono koje danas zvoni, stoga postoji mogućnost vraćanja i postave drugog novog zvona koje je naručeno u tvornici u Austriji, „Grassmayr“ ( promjera 50 cm, težine 70 kg ). Sveukupni radovi; lijevanja zvona, dovoz, montaža, elektrifikacija postojećeg zvona i novi uređaj za zvonjavu iznosi 80 000, 00 kn. Stolarija na župnoj kući kod sv. Ane za sanitarne čvorove – 12 500, 00 kn. ( 1 velika ulazna vrata, 1 prozor, 2 vrata za m/ž sanitarni čvor). NOVO ZVONO trebalo bi zazvoniti za sv. Anu 26.07. 2022. Uz Vašu pomoć dragi župljani, nadam se da ćemo uspjeti.