Župna hodočašća 2022.

ŽUPNO HODOČAŠĆE BL. MIROSLAVU BULEŠIĆU U ISTRU 08. 10.2022., našem najmlađem hrvatskom blaženiku.

Plan puta:

Polazak iz Sv. Križa Začretja ujutro u 04:30 h, dolazak na mjesto mučeništva u župu Lanišće gdje ćemo slaviti sv. Misu, San Vinčenat, mjesto groba blaženika, Sv. Petar u Šumi, pavlinski samostan, Vodnjan (Vodnjan je poznat u svijetu po zbirci relikvija. U zbirci se nalaze ukupno 370 relikvija od 250 kršćanskihsvetaca. Među njima se nalaze i neraspadnuta tijela što predstavlja znanstveni fenomen).  CIJENA PO OSOBI: 400 KN. U cijenu je uključeno; prijevoz autobusom, zajednički ručak, ulaznica za Vodnjan. Plan hodočašća se temelji na autobusu ljudi 49. Sve manje prijavljenih povećava cijenu. Kod prijave je važno uplatiti akontaciju od 200 kn.