Caritas – obavijesti

Poštovani župljani!

•  Od prve nedjelje došašća 28.11. 2021. pozivaju se sve obitelji u župi koje se žele uključiti kroz Došašće u akciju „Adventski kalendar za najpotrebnije“. Cilj akcije je da jedna obitelj u župi kroz čitavo došašće odvoji jednu namirnicu svakog dana za najpotrebniju obitelj u župi kroz cijelo došašće i na kraju potrebitoj obitelji za koju je dotična obitelj skupljala odveze prikupljeno na kućni prag, upoznaju se i čestitaju si Božić. U našoj župi imamo 45 obitelji u potrebi zajedno s obiteljima s područja Banovine o kojima skrbimo svaki mjesec. Svaka obitelj koja se želi uključiti može to učiniti prijavom u crkvi na I. nedjelju Došašća kada će dobiti ime i prezime obitelji za koju će sakupljati kroz došašće s kalendarom namirnica.

• Od danas u prostorijama župnog caritasa možete si kupiti adventske vjenčiće.
  • U župnom Caritasu možete nabaviti Pirovo brašno 22kn/ kg i griz 20 kn
  • U subotu 27.11. 2021. u 09:00 sati pozivaju se djeca na likovnu radionicu u Pastoralnom centru.