Proslava Sv. Ane

MISNE NAKANE, 15.07. 2021. 07:30 Župna crkva, + Štrumfin Ana i Josip i ob. Štrumfin, + Ivan Gorički i ob., + Juraj i Magdalena Martinjak, + Ana, Antun, Ivan, Stjepan i Olga Županić, + Zrinka Murk, + Josip Martinić i ob. Vrhovec, + Anka i Antun Bedeniković, Ana i Franjo Belina

09:00 kapela sv. Ane, + Ivan i ob. Lončar, Katarina i ob. Bajs, Ivan Pernjek, Stjepan i ob. Leško, Stjepan i ob. Deban, Stjepan i ob. Lončar, + Stjepan, Marko, Marija Veček, Vladimir, Štefica i Janko Bočkaj, Antun Celjak, ob. Loborec, Janko Belinec

11:00 kapela sv. Ane + Janko, Stjepan i Ljubica Lamot, Zvonko, Franciska Ormuž, + Barbara i Nada Mirt, + Biserka i Andrija Hrastinski, Stjepan Šoštarić i ob., + Jurica i Frano Dragčević, + Dario Dolovščak, + Pokojni iz ob. Zubić, ob. Šoštarić, + Josip Čižmek, Agata i Mirko Brlek, Vjekoslava i Anđelko Kunštek, Franjo Španiček, + Ivan, Ana, Josip i Katica Grozaj, + Branko, Mladen i Željko Bezjak, Anđela Plečko, Marija i Stjepan Šoštarić, Mirko Perhot i Vladimir Bočkaj, – na nakanu sv. Ani za ozdravljenje, + Štefica- Teja Pavlišić, + pokojni iz ob. Podolšak, Janko i Stjepan, + Marica, Agata i Antun Šoštarić